W tym roku szkolnym nasi uczniowie wyprawili sie na 3 Zielone Szkoły - dwie z nich nad morze do Chłapowa, trzecia w góry.

Zielona Szkoła klas Vb i VIa odbyła się w terminie 30 maja-02 czerwca. Uczniowie pojechali do Chłapowa z p. Anną Barczyk, p. Agnieszką Sielską i p. Małgorzatą Stanek - Kozłowską. Pogoda dopisała w 100%, a atrakcji i przygód nie brakowało:)Dzień 1 (poniedziałek):
Wyjazd: godzina 8.30
Trasa przejazdu: Rozprza - Toruń (zwiedziliśmy rynek, stare uliczki, sfotografowaliśmy się z Kopernikiem i wykupiliśmy prawie wszystekie pierniki w mieście) - Chłapowo 
W czasie podróży czas się nikomu nie dłużył - śpewaliśmy, oglądaliśmy filmy, podziwialiśmy widoki a nawet...."nawiązywaliśmy znajomości z innymi kierowcami..."(brygada z końca autokaru)
Dotarcie na miejsce: 18.00 (zakwaterowanie, zwiedzenie ośrodka, powitanie morza-ponad 220 schodów w jedną stronę i...chciałoby sie napisać "lulu" ale ....to dopiero co niektórym udało się nad ranem.

Dzień 2 (wtorek):
Piach, piasek i piaseczek, wszędzie jak okiem sięgnąć...czyli wydmy w Łebie. Co widzieliśmy i co robiliśmy to już nasza słodka tajemnica, ale szczerze polecamy to miejsce. Tego właśnie dnia Czarek utopił Basi piłkę w naszym pięknym polskim Bałtyku. Przy odrobinie szczęścia może dopłynęła już do Szwecji...Jeśli jednak ktoś ją odnalazł, prosimy o zwrot - w imieniu Basi, oczyswiście:) Zmęczeni, zadowoleni, opaleni zrelaksowaliśmy się na basenie. A teraz...

Dzień 3 (środa):
DZIEŃ DZIECKA (tyle się działo, że wszystkiego nie da się opisać - świętowaliśmy wyjątkowo; w czwartek również). 
Z samego rana udaliśmy się na Hel do fokarium, by podziwiać rezolutne foczki w niecodziennych sztuczkach. 
Po południu byliśmy we Władysławowie. Zwiedzaliśmy Centrum Przygotowań Olimpijskich, przeszliśmy Alejami Gwiazd Sportu, zwiedziliśmy latarnię morską na Rozewiu, a wieczorem dyskoteka - "piżama party" - z której zrezygnowaliśmy na rzecz "kosmicznego meczu" w koszykówkę. Grało w·nim·25 osób jednocześnie, nawet pani Ania Barczyk. Tej nocy szybko usnęliśmy, a rano...

Dzień 4 (czwartek):
Rano...trzeba było wstawać i szykować się do powrotu.
Był jednak czas na basen, obiad, pożegnanie z morzem i zakup pamiątek. 
Tak, jak obiecały nasze panie, świętowaliśmy Dzień Dziecka. Każdy z nas otrzymał paczkę ze słodkościami i upominek znad morza.
A następnie Gdańsk - Oliwa i Zoo na świeżym powietrzu. Dodatkowa niespodzianka z okazji Naszego Święta - jechaliśmy kolejką i nim się zorientowaliśmy minęło 45 minut zwiedzania i podziwiania zwierzątek - a było co oglądać, naprawdę było. Trasa zwiedzania Zoo liczyła 5 kilometrów. 
Powrót do domu zajął nam trochę czasu (byliśmy tuż przed północą, zgodnie z planem). W drodze powrotnej nie daliśmy wytchnienia panu kierowcy - nasz śpiew karaoke i inne przeboje z naszego autokaru niosły się gromkim echem. 

Dzień 5 (piątek - Rozprza): 
Witaj szkoło - dla większości uczestników Zielonej Szkoły znowu Dzień Dziecka, bo do szkoły przyszli tylko najwytrwalsi. I spotkała ich miła niespodzianka - Dzień Sportu, działo się, działo! Ale to już inna opowieść. 

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć w Galerii:) A jest co podziwiać....

To my

  • dsc_0327a
  • dsc_0331a
  • dsc_0333a
  • dsc_0335a
  • dsc_0339a
  • dsc_0343a

Kontakt

(0-44) 615-80-12 (chwilowa awaria)

Sekretariat szkoły: 607-033-582

Dyrektor szkoły: 501-636-957

Logowanie

Zaprogramuj przyszłość

Certyfikaty

Przydatne linki

Szukaj

Licznik odwiedzin

1507432
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
393
1336
3938
1500504
11661
54403
1507432

Twoje IP: 34.204.179.0
2019-08-25 07:46