UWAGA RODZICE
Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich ludzi wielkiego serca. W ubiegłym tygodniu doszło do tragedii w jednej z rodzin uczniów naszej szkoły i gminy. W pożarze domu spłonęło wszystko, cały dobytek, łącznie z budynkiem. W związku z tym zajściem gorąco prosimy o wsparcie, rzeczowe i finansowe, dla poszkodowanej Rodziny. Potrzebne jest wszysko - drobne i wieksze sprzęty AGD, talerze i inne naczynia, sztućce, garnki itp., łóżka, pościel, obuwie, odzież i, przede wszystkim chyba jednak, pieniądze. W poszkodowanej Rodzinie jest trójka małych dzieci. Najmłodsze nie ma roku; dwoje starszych jest w początkowych klasach szkoły podstawowej. Wszelkie drowizny i wsparcie finansowe prosimy kierować do Sekretariatu Szkoły lub Pedagoga Szkolnego - p. Magdaleny Aleksandrowicz. W imieniu Rodziny dziękujemy za wszelką okazaną pomoc i wsparcie. 

Dnia 18 grudnia, po raz kolejny, odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięło udział piętnastu uczniów z klas IV-VI. Wśród wybranych utworów nie zabrakło ambitnej poezji i wielkich, uznanych poetów.
Impreza odbyła się w klimatycznej atmosferze biblioteki przy zapalonych świecach i zaciemnionych oknach.
Wyróżnienia otrzymali:Amelia Pomykała i Jakub Bartosiewicz. 
Nagrodzono trzy uczennice. Są nimi: Patrycja Jagiełło, Marta Szulc oraz Oktawia Juszczyk.
Konkurs przeprowadziły panie: Anna Barczyk, Barbara Patura i Teresa Długosz.

Dnia 20 listopada 2014r. uczniowie naszej szkoły: Amelia Pomykała-kl.VIa i Antoni Kąkol-kl.Vb wzięli udział w XX Archidiecezjalnym Konkursie Biblijnym – etap rejonowy w Radomsku. Konkurs dotyczył Ewangelii według św. Marka i złożony był z trzech części. Pierwsza część składała się z 20 pytań – był to test wyboru. Kolejne pięć pytań polegały na uzupełnieniu cytatów, a pięć ostatnich to pytania otwarte. Uczniowie przygotowując się do konkursu mogli pogłębić swoją wiedzę biblijną i spotkać się z innymi uczestnikami o podobnych o zainteresowaniach. Nasi uczniowie wrócili z dyplomami i nagrodami książkowymi. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów: pani Beata Cieślak i pani Irena Łydżba-Ludwikowska.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w Szkole Podstawowej w Rozprzy odbył się Konkurs Pięknego Czytania, przygotowany przez p. A. Barczyk i p. T. Długosz. Konkurs, którego celem było uczenie wrażliwości na piękno słowa mówionego oraz kształcenie umiejętności interpretacji tekstu literackiego, przebiegał dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się 29.09.14r., wzięło udział 24 dzieci z klas trzecich i czwartych. Uczniowie czytali fragmenty swoich ulubionych książek. Do drugiego etapu (1.10.14r.) przeszło 12 dzieci czytających wylosowane przez siebie fragmenty książki Joanny Olech „Dynastia Miziołków". Ocenie podlegały: płynność, poprawność, wyrazistość oraz interpretacja.
Laureatami konkursu zostali:
I miejsce- Jakub Bartosiewicz, Emilia Zaborowska,
II miejsce- Alicja Nadajewska, Adam Wójcik,
II miejsce- Daria Przerywacz, Oliwia Lipińska

11 czerwca 2014r., jak co roku, w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Poiosenki Angielskiej "SING WiTH ME". Brali w nim udział uczniowe klas 1-4, którzy uprzednio zwyciężyli w klasowych eliminacjach. Wszystkie dzieci pieknie się przygotowały, prezentując bardzo dobrą znajomość utworów i poprawną angielską wymowę. Na szczególne wyróżnienie zasługują Alicja Lemczak z klasy 2a i Marta Szulc z klasy 4b. Dziewczynki wygrały Konkurs i będą reprezentować szkołę w VI Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej. 
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki :)

To my

  • dsc_0327a
  • dsc_0331a
  • dsc_0333a
  • dsc_0335a
  • dsc_0339a
  • dsc_0343a

Kontakt

(0-44) 615-80-12 (chwilowa awaria)

Sekretariat szkoły: 607-033-582

Dyrektor szkoły: 501-636-957

Logowanie

Zaprogramuj przyszłość

Certyfikaty

Przydatne linki

Szukaj

Licznik odwiedzin

1367805
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
324
784
324
1363020
11978
45646
1367805

Twoje IP: 54.157.61.68
2019-05-20 13:02