13 czerwca 2011 roku została podsumowana realizacja III edycji programu unijnego "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" pod nazwą "Poezja Juliana Tuwima uczy i bawi" realizowanego w klasie Ib przez panią Grażynę Fidalę. Program realizowany był przez 5 miesięcy. Wzięło w nim udział 24 uczniów. W spotkaniu podsumowującym wzięli udział rodzice, rodzeństwo i dyrekcja szkoły. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej obrazującej działania dzieci, uczniowie przestawili montaż słowno-muzyczny zatytułowany "W Tuwimowie". Z rąk pani dyrektor Beaty Gemel otrzymali dyplomy, a pani wicedyrektor Lidia Świrska wręczyła pamiątkowe pacynki. Pani Grażyna Fidala podziękowała uczniom za aktywną pracę w czasie trwania projektu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii:)

Po raz kolejny w murach naszej szkoły gościliśmy szacownych rodziców. Tym razem swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie (podczas Dnia Mamy i Taty) zaprezentowali uczniowie oddziałów przedszkolnych. Dzieciaki przedstawiły montaż słowno muzyczny pt.: Na dobre i na złe - jest rodzina oraz zatańczyły gościom wspaniałego walca. Rodzice nagradzali występy młodych aktorów i tancerzy gromkimi brawami. Na koniec przedszkolaki zaprosiły rodziców na ”małe co nieco”.

"Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr!"... Z tą właśnie piosenką na ustach uczniowie naszej szkoły pożegnali zimę paląc jej symbole. Coroczny konkurs na "Marzannę ekologiczną" przybrał formę "rolkową", tzn. że oprócz typowych materiałów ekologicznych znaczenie miała ilość użytych do pracy tekturowych rolek. Wychowawcy klas wraz z uczniami, w ramach integracji zespołowej, stworzyli bardzo ciekawe prace.

Brakowało jedynie kamer i transmisji w TVP :D ........

Dnia 8 marca 2011 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet zorganizowana przez pana Artura Lipińskiego i księdza Piotra Sokalskiego. Scenariusz imprezy był wzorowany na popularnym programie telewizyjnym „Kocham Cię Polsko”, a hasłem przewodnim całej akademii było: „Kocham Cię....czyli Pierwsza Szkolna Wojna Żeńsko – Męska”.

Dla niektórych pierwsza, a dla innych to już siódma - mowa tu oczywiście o Zabawie Choinkowej, która w tym roku szkolnym odbyła się wyjątkowo we wtorek - 11 stycznia 2011roku, a nie w sobotę, jak dawniej bywało. Od rana po szkole pląsały królewny, panny młode, rycerze, książęta, zwierzątka, wiedźmy i inne stwory, a to wszystko dzięki pomysłowości rodziców uczniów z klas 0-3.

Najmłodsi członkowie społeczności szkolnej bawili się od 10 do 13. Wszystkie przebrane dzieci otrzymały paczki o bardzo bogatej zawartości - od słodyczy, pluszaków, przyborów szkolnych po bluzy a nawet buty. Sponsorem paczek dla najmłodszych była Fundacja Samarytanin, której bardzo serdecznie dziękujemy

W godzinach popołudniowych - 16-19 - przyszła pora zabawy bardziej wyrośniętych uczniów - klas 4-6. Najstarsi uczniowie z klasy 6a udowodnili wszystkim, że mają nie tylko pomysł na przebranie, ale i niebywałe zdolności plastyczno - techniczne. Zabawę Choinkową klas 4-6 otworzył bowiem "wjazd" pojazdu własnoręcznie wykonanego i zaprojektowanego przez uczennice klasy 6a - Barbarę Katulską i 5b Małgorzatę Krasoń. Tradycyjnie już, wszystkie przebrane dzieci wzięły udział w konkursie na najlepszą kreację wieczoru. Inni uczestnicy Choinki Szkolnej mogli wziąć udział w dwóch innych konkursach - "Kareta" (wygrali przedstawiciele klas "b") oraz "Krzesła Zadaniowe" - tutaj ex aequo wygrali Przemysław Ciesielski z klasy 4a i Katarzyna Stępień z klasy 6b.Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wspaniale bawiącym się uczniom przypominamy, że kolejna taka impreza już w przyszłym roku ;p. Gorąco wszystkich zapraszamy; zachęcamy do brania udziału w konkursach i czekamy na kolejne niezapomniane kreacje. MS-K

To my

  • dsc_0327a
  • dsc_0331a
  • dsc_0333a
  • dsc_0335a
  • dsc_0339a
  • dsc_0343a

Kontakt

(0-44) 615-80-12 (chwilowa awaria)

Sekretariat szkoły: 607-033-582

Dyrektor szkoły: 501-636-957

Logowanie

Zaprogramuj przyszłość

Certyfikaty

Przydatne linki

Szukaj

Licznik odwiedzin

1490725
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
6
1334
6
1475730
49357
32585
1490725

Twoje IP: 54.92.148.165
2019-07-22 00:11