2 czerwca 2017 r. już po godz. 14.00 na placu szkolnym zapanował ruch i gwar. Nauczyciele i pracownicy szkoły wraz z przedstawicielami uczniów ustawiali dekoracje, przywieszali balony i przygotowywali miejsce na pyszną zabawę. Zaraz potem pojawili się chętni do pomocy rodzice i zaprzyjaźnieni strażacy OSP w Rozprzy.

Dzięki zgranej współpracy punktualnie o 16.00 p. Beata Gemel, dyr Szkoły Podstawowej im. J. Pawlikowskiego, dokonała uroczystego otwarcia festynu. Gościem honorowym był p. Janusz Jędrzejczyk, wójt gminy. Teren szkoły zgromadził liczną grupę dzieci, rodziców, dziadków i znajomych. Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji, zarówno dla ducha jak i ciała. Każda klasa zaprezentowała na scenie wyjątkowy repertuar. Rodzice mogli podziwiać swoje dzieci występujące w tańcu, piosence lub skeczu.

Później publiczność wysłuchała wspaniałego koncertu w wykonaniu tutejszej orkiestry „Kasztelania” oraz p. Katarzyny Juszczyk, solistki tego zespołu, konferansjera całej uroczystości, a jednocześnie nauczycielki naszej szkoły. Splendoru wszystkim występom dodawała wspaniała scenografia. W międzyczasie była możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej. Dzieci miały okazję do pomalowania buziek. Ogromnym powodzeniem cieszyła się koloryzacja fryzur. Przyjemnym urozmaiceniem okazał się poczęstunek. Nie zabrakło przysmaków z grilla, wiejskiego chleba ze smalcem i ogórkiem, sałatek oraz przepysznych ciast. Po raz kolejny festyn w Szkole Podstawowej w Rozprzy udał się wyśmienicie. Dopisała pogoda, humory, goście, sponsorzy oraz zapał organizatorów. Dziękujemy!


 Szczególne słowa Podziękowania Szkoła Podstawowa w Rozprzy kieruje w stronę Sponsorów Festynu Rodzinnego 2017, którymi byli:

1. Joanna i Paweł Suchodolscy – sklep "Delikatesy"

2. Małgorzata Fajkowska - Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "OLA"

3. Marta Drozdek - Hurtownia Rybna

4. Andrzej Janowicz - "Karibia" Sp. z o.o. z Woli Krzysztoporskiej

5. Alicja Łaska i Krzysztof Cieślak - Huta Szkła "Finezja" z Wolborza

6. Ochotnicza Straż Pożarna w Rozprzy

7. Orkiestra Rozrywkowa Kasztelania Swing Band

8. Anna Wiktor - Piekarnia Niechcice

9. Marta Łęgowiak – przewodnicząca Rady Rodziców

10. Marcin Szulc – radny Gminy Rozprza

11. Rafał Szymański – absolwent naszej szkoły, tancerz

12. Wojciech Pielużek – sklep mięsny "Ola"

13. Małgorzata i Remigiusz Ryżewscy – sklep "REMAR"

14. Firma komputerowa "Omega" z Piotrkowa Trybunalskiego.

Szkoła Podstawowa w Rozprzy pragnie również podziękować wszystkim tym Rodzicom, którzy brali udział w przygotowaniach i organizacji Festynu Rodzinnego 2017, jak również tym, którzy piekli ciasta, przygotowywali sałatki, obsługiwali poszczególne stoiska i pomagali przy sprzątaniu.

Ciasta upiekli:

K.Przerywacz, K.Pawłowska, A.Laskowska, I.Sobańska, R.Włóka, A.Miedzianowska, A.Ludwikowska, P.Jeż, A.Rycerz, A.Jeż, A.Dawidowicz, M.Dutkowska, B.Bartczak, E.Bartłomiejczyk, E.Krasoń, T.Zwolińska, G.Wiktor, K.Barczak, A.Paras, A.Szczepocka, M.Misztela, M.Salamon, A.Jakubik, A.Łągiewska, E.Skóra, M.Duszyńska, I.Kabzińska, A.Jabłońska, J.Odrzywół, D.Machajek, M.Suwart, B.Fugat, A.Pawłowska, A.Tkaczyk-Janusz, M.Smuga, A.Kwaśniak, J.Wojciechowska, A.Misztela, M.Szulc, S.Szelest, E.Mastalerz, K.Pielużek, M.Kalecińska, M.Olczyk, R.Opas, W.Sojka-Suszyńska, K.Ścibut.

Sałatki przygotowali:

M.Gadecka, J.Rycerz, M.Sejdlic, A.Piwowarska, I.Jabłońska, B.Świstak, A.Kowalczyk, B.Krakowiak.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w Festynie i .... do zobaczenia za rok :)

Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii :)

To my

  • dsc_0327a
  • dsc_0331a
  • dsc_0333a
  • dsc_0335a
  • dsc_0339a
  • dsc_0343a

Logowanie

Zaprogramuj przyszłość

Certyfikaty

Przydatne linki

Szukaj

Licznik odwiedzin

745426
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
2938
4362
7300
730093
48109
63235
745426

Twoje IP: 23.20.7.34
2018-05-22 14:10