Festyn Rodzinny już za nami. Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Rozprzy pragną serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za czynny udział w przygotowaniach i obsłudze festynu, za pomoc przy organizacji i chęć integracji lokalnej.

Szczególne słowa Podziękowania Dyrektor Szkoły kieruje w stronę Sponsorów Festynu Jesiennego 2019, którymi byli:

  • Agnieszka Piwowarska, Katarzyna Krasoń, Olga Jakubik, Monika Janowska, Monika Raźniak - klasa 0
  • Żaneta Nowak-Bielińska, Joanna Markiewicz, Agnieszka Masłowska, Piotr Nowak - klasa 1A
  • Marta i Paweł Jeż, Katarzyna Sońta z mężem, Katarzyna Przybył, Ewa Wojnicka - klasa 1B
  • Jolanta Wieczorek, Agnieszka Sobolewska, Magdalena Adamus, Alina Pawłowska, Iwona Siwy, Marta Gieroń, Anna Fedeczko, Agnieszka Ziemska - klasa 1C
  • Agnieszka Stanios, Anna i Paweł Patryarcha, Justyna Kowalczyk, Ewa Szymańska, Marta i Adam Olejnik - klasa 2A
  • Anna Laskowska, Marcin Szulc, Daniel Dybalski, Renata Włodarczyk, Katarzyna i Paweł Kowalczyk, Anna Miedzianowska, Katarzyna Górna, Beata Możdżeń, Agnieszka Kłys - klasa 3A
  • rodzice z klasy 3B
  • Bogumiła Kowalczyk, Agata Szwalska - klasa 3C
  • Paulina Kulik, Bogusława Smuga, Monika i Krzysztof Famulscy - klasa 4A
  • Izabela Trajdos, Marta Jończyk, Renata Ludwikowska - klasa 5A
  • Małgorzata Jeż z mężem, Iza Kabzińska, Marta Kraszkiewicz, Jarek Kraszkiewicz, Agata Lebeau, Krystyna Milczarek, Katarzyna i Robert Radziszewscy, Anna Patryarcha - klasa 5B
  • Wioletta Wojciechowska, Agnieszka Dawidowicz, Monika Filip, Beata Chojnacka, Ilona Bury, Sylwia Bańska, Anna Błaszczyk, Katarzyna Famulska - klasa 5C
  • Lidia Szczepanik, Beata Bełdowska, Aleksandra Jarosz, Magdalena Dąbrowska - klasa 5D 
  • Katarzyna Kowalska, Ewa Merk, Anna Miedzianowska, Agata Modzelewska, Agnieszka Piwowarska, Marta Sejdlic, Dorota Stępień, Agata Szwalska, Ilona  Jabłońska, Ilona Sobańska, Milena Kwaśniak, Katarzyna Przerywacz - klasa 6A
  • Gabriela Kantorska, Małgorzata Goska, Żaneta Jagielska-Kuliś, Tomasz Kuliś i Anna Kowalczyk - klasa 6B
  • Małgorzata Piątek, Anna Laskowska, Marta Czyżewska, Anita i Mariusz Walter, Cezary Skóra, Małgorzata Szelągowska, Anna Sójka - klasa 6C
  • Marta Łęgowiak - klasa 7A
  • Marta i Piotr Duszyńscy, Paulina i Marcin Szulc, Ewa Jagiełło - klasa 7B
  • Piekarnia Cukiernia Niechcice "Karp", p. Suwart, p. Kwaśniak, p. Odrzywół, p. Tkaczyk - Janusz, p. Mastalerz, p. Jabłońska, p. Olczyk, p. Pawłowska, p. Pielużek - klasa 7C
  • Katarzyna Barczak, Urszula Kaczmarek, Agnieszka Dawidowicz, Grażyna Wiktor, Tomasz Ulbrych - klasa 8A
  • Ewa Szczegodzińska, Renata Stelmaszczyk, Alicja Ludwikowska, Anna Szczepocka, Olga Robak, Anna Błaszczyk, Marlena Roksela, Marta Tarka - klasa 8B

To my

  • dsc_0327a
  • dsc_0331a
  • dsc_0333a
  • dsc_0335a
  • dsc_0339a
  • dsc_0343a

Kontakt

(0-44) 615-80-12 (chwilowa awaria)

Sekretariat szkoły: 607-033-582

Dyrektor szkoły: 501-636-957

Dzwonki w szkole

1 godzina lekcyjna 8.00 - 8.45
2 godzina lekcyjna 8.55 - 9.40
3 godzina lekcyjna 9.50 - 10.35
4 godzina lekcyjna 10.45 - 11.30
obiad
5 godzina lekcyjna 11.40 - 12.25
obiad
6 godzina lekcyjna 12.45 - 13.30
7 godzina lekcyjna 13.35 - 14.20
8 godzina lekcyjna 14.25 - 15.10

 

Logowanie

Zaprogramuj przyszłość

Certyfikaty

Przydatne linki

Szukaj